Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

Komunikaty MEN z dnia 24 kwietnia 2020 r.

24 kwietnia br. Minister Edukacji Narodowej podpisał nowelizację rozporządzenia dotyczącego przedłużenia przerwy w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty do 24 maja br,. Nauka będzie się odbywać zdalnie. Pobierz rozporządzenie.

MEN podało również nowy harmonogram egzaminów ósmoklasisty, maturalnego i zawodowego. Pobierz harmonogram.

24 kwietnia br. zajęcia dydaktyczno-wychowawcze ukończyli uczniowie ostatnich klas liceów ogólnokształcących i techników. W związku z pandemią nie mogły odbyć się tradycyjne uroczystości zakończenia zajęć i  wręczenia świadectw tegorocznym absolwentom. Świadectwa i inne dokumenty mogą być odbierane indywidualne w sposób ustalony przez dyrektora szkoły z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Pobierz komunikat MEN.

Komunikat MEN z dnia 09 kwietnia 2020 r.

Zgodnie  z rozporządzeniem  MEN wczoraj czasowe ograniczenie działalności szkół zostało przedłużone do 26 kwietnia.  Egzaminy zostały przełożone i odbędą się nie wcześniej niż w czerwcu, data będzie zakomunikowana co najmniej na trzy tygodnie wcześniej. 

Komunikat MEN z dnia 20 marca 2020 r.

Dyrektor CKZIU informuje, ze zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 r. (Dz.U.2020, poz.492) czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty zostało przedłużone do dnia 10 kwietnia 2020 r.

W okresie od dnia 25 marca 2020 r.do dnia 10 kwietnia 2020 r. CKZiU realizuje zadania dydaktyczno - wychowawcze z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Informacje o sposobie i trybie realizacji tych zadań uczniowie, rodzice i nauczyciele Technikum Ekonomicznego otrzymują za pomocą  dziennika elektronicznego. Informacja dla słuchaczy Liceum dla Dorosłych oraz słuchaczy  kwalifikacyjnych kursów zawodowych zostanie przekazana  za pośrednictwem poczty elektronicznej na adresy mailowe poszczególnych semestrów i grup słuchaczy. Zajęcia w ramach GUTW do dnia 10 kwietnia 2020 r. zostają całkowicie zawieszone.

Życzę wszystkim zdrowia, spokoju i odpowiedzialnej postawy w walce z epidemią.

 Dyrektor CKZiU  Monika Upława

Zobacz też informacje MEN: Kształcenie na odległość - nowe regulacje prawne

Zadbajmy również o nasze bezpieczeństwo w sieci.

Pobierz Biuletyn Biblioteki - koronawirus

Komunikat z 11 marca 2020 r.

 

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech