Uczniowie Technikum Ekonomicznego wzięli udział w tegorocznym Rajdzie Ekonomika. Naszą przygodę rozpoczęliśmy podróżą pociągiem do Milówki, skąd wyruszyliśmy na pieszą wędrówkę na Halę Boraczą.
Na miejscu czekało na nas ognisko, wspólne pieczenie kiełbasek oraz wiele okazji do aktywnego wypoczynku. Graliśmy we frisbee, rozmawialiśmy i spędzaliśmy czas na integracji w pięknych górskich okolicznościach przyrody.
Po odpoczynku ruszyliśmy w drogę powrotną zielonym szlakiem, by zdążyć na pociąg do Chorzowa. Choć nie zabrakło zmęczenia, wszystkim dopisywały dobre humory i satysfakcja z pokonanej trasy.
Dziękujemy uczestnikom za świetną atmosferę i wspólnie spędzony czas. Już nie możemy doczekać się kolejnego Rajdu Ekonomika!



