Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

Z ogromną dumą informujemy, że nasza szkoła została  Liderem  Dobroczynności  w kategorii „Działalność na rzecz Hospicjum”  w V edycji konkursu organizowanego przez Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi dla Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa ŚląskiegoZobacz dyplom.

27 listopada br. nagrodę odebrali uczniowie klasy IVc: Mateusz Chojnicki, Michał Jędrzejczyk oraz Patryk Kabziński. Wszyscy wraz z Jakubem Kmiecikiem z klasy IVa zostali nagrodzeni za przygotowanie i realizację projektu charytatywnego "Maj zaczyna się jutro"W ramach projektu uczniowie w I edycji wystawili sztukę Friedricha Dürrenmatta pt. "Wizyta starszej pani" (kwiecień 2018 r.). Cały dochód  z przedstawienia (4360,00 zł) przeznaczony został na wsparcie chorzowskiego hospicjum. W kwietniu 2019 r. odbyła się II edycja tego przedsięwzięcia. Uczniowie przygotowali sztukę Mikołaja Gogola " Ożenek". Dochód (6000,00 zł) również przekazano na wsparcie hospicjum w naszym mieście.  Możemy poinformować, że rozpoczęły się już przygotowania do III edycji "Maj zaczyna się jutro", zaplanowanej na czerwiec przyszłego roku. Zobacz  zdjęcia.

Wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji  wydarzenia oraz wszystkim, którzy wsparli inicjatywę naszych uczniów serdecznie dziękujemy i gratulujemy naszym uczniom wspaniałego pomysłu, zaangażowania i wytrwałości w realizacji projektu!

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech