Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

Rok 2018 było rokiem obchodów 100 rocznicy naszej Niepodległej Ojczyzny. Z tej okazji nasza szkoła wzięła udział wielu akcjach i wydarzeniach. I tak między innymi Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach we współpracy z Pocztą Polską SA. ogłosili konkurs plastyczny nt. „Pocztówka na sto lat – moja Niepodległa”. Prace laureatów I, II i III miejsca w pięciu kategoriach zostały wydrukowane na okolicznościowych pocztówkach i powędrowały do placówek dyplomatycznych w wielu krajach świata. Nasza szkoła również wzięła udział w konkursie.  Zobacz podziękowania. Również 09 listopada 2018 r. , punktualnie o godzinie 11.11 społeczność Centrum uczestniczyła w akcji „Rekord dla Niepodległej” i zaśpiewała  4-zwrotki naszego „Mazurka Dąbrowskiego”.  Zobacz dyplom.

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech