Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

Z dumą informujemy, że nasza szkoła została  Liderem  Dobroczynności  w kategorii „Działalność na rzecz Hospicjum”  w V edycji konkursu organizowanego przez Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi dla Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Śląskiego. Zobacz dyplom.

27 listopada br. nagrodę odebrali uczniowie klasy IVc: Mateusz Chojnicki, Michał Jędrzejczyk oraz Patryk Kabziński. Wszyscy wraz z Jakubem Kmiecikiem z klasy IVa zostali nagrodzeni za przygotowanie i realizację projektu charytatywnego " Maj zaczyna się jutro". W ramach projektu uczniowie w I edycji wystawili sztukę Friedricha Dürrenmatta pt. "Wizyta starszej pani" (kwiecień 2018 r.). Cały dochód z przedstawienia przeznaczony został na wsparcie chorzowskiego hospicjum. W kwietniu bieżącego roku odbyła się II edycja tego przedsięwzięcia. Uczniowie przygotowali sztukę Mikołaja Gogola " Ożenek". Dochód również przekazano na wsparcie hospicjum w naszym mieście.  Możemy poinformować, że rozpoczęły się już przygotowania do III edycji "Maj zaczyna się jutro", zaplanowanej na czerwiec przyszłego roku. Zobacz  zdjęcia.

Gratulujemy naszym uczniom wspaniałego pomysłu, zaangażowania i wytrwałości w realizacji projektu!

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech