Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

Szczegóły na stronie ckue.pl

19 czerwca br. na platformie testportal.pl przeprowadzono II etap Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Pierwszy raz w historii Olimpiady etap wojewódzki odbył się on-line.

 

Pytania dotyczyły całego obszaru ubezpieczeń społecznych –  od zasiłków po emerytury i zasady rozliczeń z ZUS. Oprócz wiedzy niezbędna była też umiejętność zdalnej pracy w grupie z wykorzystaniem aplikacji komputerowych.

 

W tegorocznej edycji Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” wystartowało ponad 35 tys. uczniów. Naszym półfinalistom gratulujemy, że znaleźli się w elitarnym gronie 859 uczniów z 288 najlepszych szkół spośród 983, które brały udział w I etapie.

 

Drużyna w składzie: Roksana Kuchcińska, Patryk Głuszkowski i Paweł Walter (wszyscy z klasy 3a) w etapie wojewódzkim zajęła 4 miejsce.

Zobacz zdjęcia.

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech