Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

W środę 18 listopada o godz. 17:00 zgodnie z kalendarzem CKZiU odbędą się zebrania z rodzicami uczniów Technikum Ekonomicznego.

Wychowawcy spotkają się z rodzicami online za pośrednictwem dziennika elektronicznego lub w inny uzgodniony z rodzicami sposób zdalnej komunikacji.

Konsultacje dla rodziców z nauczycielami, pedagogiem szkolnym  odbywają się od godziny 17:00 do godziny 18:00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Zgodnie z przyjętymi procedurami dotyczącymi kształcenia na odległość zapoznanie z ocenami przewidywanymi z zakresu kształcenia zawodowego oraz zagrożeniami oceną niedostateczną z zakresu kształcenia ogólnego (dotyczy uczniów klas IV) odbywa się za pomocą dziennika elektronicznego.

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się o godzinie 17:30 z wykorzystaniem aplikacji MS TEAMS.

W razie problemów technicznych możliwy jest również kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły - tel. 322411723 (do godziny 18:00). 

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech