Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

Znów można zacytować:  „To nie tak miało być, zupełnie nie tak ….. świat poszedł swoją drogą”.

Piątek, 30 kwietnia 2021 r. to ostatni dzień zajęć dla uczniów kończących Technikum Ekonomiczne oraz Liceum dla Dorosłych.

Zgodnie z tradycją Centrum w tym dniu uroczyście wręczamy absolwentom świadectwa, przeżywamy wspólnie ostatnie minuty w szkolnych ławkach, wysłuchujemy ostatniego szkolnego dzwonka…..

Okrutna epidemia  po raz kolejny zweryfikowała  nasze plany. Pragniemy jednak, choć w innej niż zwykle formie, dopełnić szkolnej tradycji i wspólnie z Wami zamknąć ten ważny rozdział życia, rozdział  związany z „Chorzowskim Ekonomikiem” .

Zapraszam na uroczyste  zdalne pożegnanie, które rozpocznie się jutro o godzinie 12:00 za pośrednictwem aplikacji MS TEAMS.

Informacje dotyczące trybu i terminu odbioru świadectw otrzymacie na klasowe adresy mailowe.

We wtorek, 4 maja rozpoczyna się sesja egzaminów maturalnych, Przypominam , że wszystkie egzaminy przeprowadzane będą w reżimie sanitarnym.  Stosowne procedury, harmonogramy, wykaz sal egzaminacyjnych oraz wyznaczonych szatni  zdający otrzymali za pośrednictwem poczty elektronicznej.

DRODZY ABSOLWENCI ROCZNIKA 2021!

Przed Wami dorosłe życie, małe potyczki i wielkie bitwy. Przed Wami misja, którą musicie wypełnić uczciwie , godnie , nie marnując talentów i potencjału, który jest wam dany.

Życzę, abyście zawsze żyli w zgodzie z waszym sumieniem i abyście kolejne etapy życia budowali na solidnych fundamentach złożonych z wielkich autorytetów i ponadczasowych wartości takich jak: wolność, miłość , nadzieja.

Niech  dzień 30 kwietnia 2021 roku nie będzie zapamiętany jako pożegnanie , niech będzie to początek kolejnego rozdziału Waszego życia, rozdziału pod tytułem „DOROSŁOŚĆ”.

 

Z wyrazami szacunku

Monika Upława

Dyrektor CKZiU

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech