Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19 (Dz. U. 2021, poz. 824) do dnia 16 maja  2021 r. uczniowie Technikum Ekonomicznego, słuchacze Liceum dla Dorosłych oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych  będą uczyć się zdalnie.

Od dnia 17 maja do dnia 30 maja 2021 r. zajęcia realizowane będą w tzw. systemie hybrydowym. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 3 maja 2021 r.

Od 31 maja wszyscy uczniowie  i słuchacze mają uczyć się już stacjonarnie w szkole.

Zgodnie z kalendarzem CKZiU z powodu odbywających się w szkole egzaminów maturalnych dni 4 maja – 7 maja są wolne  od zajęć  dydaktyczno-wychowawczych.

Harmonogram prowadzenia zajęć w systemie hybrydowym zostanie przekazany uczniom i ich rodzicom za pośrednictwem dziennika elektronicznego , słuchacze otrzymają informację za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Całej społeczności Centrum życzę miłej, spokojnej i bezpiecznej majówki

Monika Upława

Dyrektor CKZiU w Chorzowie

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech