Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

Szanowni państwo!

Zgodnie z rozporządzeniem MEiN z dnia 17 sierpnia 2021 r. (Dz.U. 2021, poz. 1519) od 1 września 2021 r. wszyscy uczniowie i słuchacze będą uczyć się w szkole na zasadach sprzed pandemii.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 w CKZiU przedstawia się następująco:

TECHNIKUM EKONOMICZNE

godz. 900  - KLASY I - uroczystość w auli szkolnej (II piętro) - następnie zajęcia z wychowawcą.

KLASY II – IV zajęcia z wychowawcami klas w wyznaczonych salach wg harmonogramu:

KLASY II – godz. 900

KLASY III – godz. 1000

KLASY IV – godz. 1100

LICEUM DLA DOROSŁYCH

Rozpoczęcie zajęć odbędzie się w czwartek 2 września 2021 o  godz. 1530 – zajęcia z opiekunami semestru w wyznaczonych salach.

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

Rozpoczęcie zajęć odbędzie się w sobotę 4 września 2021 zgodnie z harmonogramem umieszczonym na stronie internetowej CKUE.

Przy wejściu do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk, w przestrzeniach wspólnych (korytarze, hole, sekretariat, toalety) obowiązuje noszenie maseczek.

Szczegółowe „Procedury organizacji pracy i bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chorzowie” obowiązujące od 1 września 2021 r. znajdują się w zakładce – Funkcjonowanie CKZiU podczas epidemii.

Życzę całej społeczności CHORZOWSKIEGO EKONOMIKA przede wszystkim dużo zdrowia, siły i wytrwałości na nowy rok szkolny. Życzę pomyślnego powrotu do nowej „popandemicznej” normalności.

Monika Upława

Dyrektor CKZiU w Chorzowie

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech