Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

29 i 30 września 2017 r., z okazji 120 - lecia istnienia naszej szkoły odbyła się Gala Jubileuszowa oraz II Zjazd Absolwentów. 29 września uroczystości rocznicowe obejmowały między innymi: akademie, składanie kwiatów na grobach zmarłych nauczycieli, rozgrywki sportowe z udziałem absolwentów i nauczycieli szkoły. 30 września odbyła się uroczysta msza w Kościele św. Antoniego w Chorzowie, następnie przemarsz do Chorzowskiego Centrum Kultury Jubileuszową Galę. Mniej oficjalną częścią były spotkania rocznikowe absolwentów w salach lekcyjnych szkoły. Zobacz też:

Film pt.: "Cały rok z Ekonomikiem"

Zumba

Mecz siatkówki

Zdjęcia z 29 września - część I

Zdjęcia z 29 września - część II

Zdjęcia ze strony zjazdu

Zdjęcia z FB autorstwa Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół "Ekonomika"

Wpisy w Księdze Pamiątkowej oraz listy gratulacyjne

Krótki fragment gali

Wiadomości Nasze Miasto pl Chorzów

Różne

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech